YuzNjaC!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
YuzNjaC!

212.200.163.180:27024
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Similar topics
Koliko je sati?
Zadnje teme
» zbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE nik mi je KILLLL jel jasno
Banovan a nemam cheat Icon_minitimeNed Feb 03, 2013 1:38 pm od _eniGma_

» Prodajem SS gaming opremu
Banovan a nemam cheat Icon_minitimeUto Apr 24, 2012 11:19 pm od blitzkingz

» UNBAN PALERMO STYLE!
Banovan a nemam cheat Icon_minitimePon Feb 06, 2012 3:29 pm od Prti Bee Gee

» evo demo pa vi procenite dali je ovo za ban
Banovan a nemam cheat Icon_minitimeNed Jan 08, 2012 7:25 pm od eltech

» skinite ovim klincima admina odmah!
Banovan a nemam cheat Icon_minitimeNed Dec 25, 2011 6:24 pm od Prti Bee Gee

» fantom cz... evo ss
Banovan a nemam cheat Icon_minitimePet Dec 23, 2011 2:23 pm od fantomCZ

» pomoc ako nije pr.
Banovan a nemam cheat Icon_minitimePet Dec 23, 2011 2:08 pm od fantomCZ

» koj moj krasni
Banovan a nemam cheat Icon_minitimeNed Dec 18, 2011 5:51 am od Pendejo

» Zalba na admina SkolpojkarNN
Banovan a nemam cheat Icon_minitimeSub Dec 10, 2011 1:26 pm od MasterDark

Naj bolji poslanici
AssAssin's | proba !
Banovan a nemam cheat I_vote_lcapBanovan a nemam cheat I_voting_barBanovan a nemam cheat I_vote_rcap 
(:DexXxTeR:)
Banovan a nemam cheat I_vote_lcapBanovan a nemam cheat I_voting_barBanovan a nemam cheat I_vote_rcap 
MasterDark
Banovan a nemam cheat I_vote_lcapBanovan a nemam cheat I_voting_barBanovan a nemam cheat I_vote_rcap 
pellac
Banovan a nemam cheat I_vote_lcapBanovan a nemam cheat I_voting_barBanovan a nemam cheat I_vote_rcap 
RaP-AleRT
Banovan a nemam cheat I_vote_lcapBanovan a nemam cheat I_voting_barBanovan a nemam cheat I_vote_rcap 
LUD
Banovan a nemam cheat I_vote_lcapBanovan a nemam cheat I_voting_barBanovan a nemam cheat I_vote_rcap 
zEx
Banovan a nemam cheat I_vote_lcapBanovan a nemam cheat I_voting_barBanovan a nemam cheat I_vote_rcap 
joki
Banovan a nemam cheat I_vote_lcapBanovan a nemam cheat I_voting_barBanovan a nemam cheat I_vote_rcap 
^ Batica
Banovan a nemam cheat I_vote_lcapBanovan a nemam cheat I_voting_barBanovan a nemam cheat I_vote_rcap 
taskent
Banovan a nemam cheat I_vote_lcapBanovan a nemam cheat I_voting_barBanovan a nemam cheat I_vote_rcap 
Banovan a nemam cheat Banner2.php?color=siva&ip=212.200.163
Statistike
Imamo 218 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je slavisa.stoickov

Naši korisnici su poslali ukupno 297 članaka u 204 teme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 36 dana Sub Sep 16, 2023 6:23 pm
created by
RaP-AleRT
and
AssAssin's | proba !

 

 Banovan a nemam cheat

Ići dole 
AutorPoruka
WeA




Broj poruka : 1
Datum upisa : 17.01.2011

Banovan a nemam cheat Empty
PočaljiNaslov: Banovan a nemam cheat   Banovan a nemam cheat Icon_minitimePon Jan 17, 2011 8:42 pm

1. Nick: koji sam tada koristio bio je WeA.- Big Booty Bitches
2. Vreme bana: negde oko 19:15 17. januara 2011. godine Smile
3. Razlog: nisam dobio nikakvo upozorenje niti sam video razlog bana, ali mi je jedan prijatelj rekao da su admini sumnjali da imam wh zato sto sam "bio uvek malo brzi od nekog lika sa awp-om" na mostu na de_aztec_0....
4. Ip adresa: trenutna adresa mi je 178.253.202.45
5. Komentar: jedan od starijih clanova servera... igram na serveru od aprila 2010 godine i svi stariji clanovi sa servera me znaju... ne bih da ih nabrajam ali mnogi mogu da posvedoce da nikada nisam imao problema sa adminima niti sam ikada bio sumnjiv bilo kom adminu.... jednostavno moje objasnjenje za igru koju sam imao kada sam banovan, je ta, da kada igram aztec_0 stazu... ja ako imam emku/kalas uglavnom se dosta krecem oko kutrija (ispred i iza) i stalno pucam kratak burst od 3 metka i gadjam kutije sa terorske strane mosta ili pucam kroz zid levo ili desno na 3 mesta jer znam otprilike gde se nalaze mesta gde terori mogu da stanu i tako mogu da ih ubijem kroz zid dok su oni zbunjeni... mnogi ljudi ne znaju za ovu "foru" pa misle da imam wh i da tako ubijam ljude, ali nije u tome stvar... konkretno sto se tice danasnjeg dana, ubio sam jednog kroz kutije, i jednog kroz zid... drug mi je rekao da su me admini gledali i da sam im bio sumnjiv da imam wh zato sto sam bio brzi od nekog sa awp-om kao sto sam rekao gore... jednostavno brzo kretanje, scrollanje, bhop, levo-desno kretanje i u isto vreme pucam mogu lako da bezim od metkova onog ko puca sa awp-om jer su retki ljudi koji stvarno dobro igraju sa tim oruzjem.... to bi bilo to... ako treba mogu da vam kazem nickove ljudi koji me znaju i koji mogu da posvedoce da nikad nisam citovao..
I imam jos i komentar za likove koji imaju admina... ne rade svoj posao kako treba... ako ce nekog da banuju neka ga prvo upozore sa admin-say ili da mi posalju privatnu poruku ili na neki nacin... da sam video to mogao sam adminu da objasnim da nemam wh i ne bi bilo nikakvih problema... ako bi ste mogli da im ukazete da malo formalnije banuju (tj. da prvo urade sve sto treba pre nego sto banuju)... msm da admin koje me je banovao je SaleBB (bar mi je tako rekao drug)...
7. mislim da ovde nista ne kucam xD
8. ss nemam jer ja to nikad ne koristim jer nisam ni imao razloga jer nikada nisam igrao sa cheat-om i s toga se nisam navikao da ga koristim kako bih posle nekom dokazivao da nemam cheat... mogu da postujem demo koji se snimao.. znam da sa na njemu ne vidi da li neko ima ili nema wh, ali mozete da ga odgledate ceo i uverite se u moj stil igre.. isto tako mogu da pokusam da nadjem neki stariji sa istom mapom ako mi ne verujete na rec cak i posle pogledanog demo-a.....

To bi bilo to... nadam se da ce sve biti u redu i da cu dobiti svoj unban. Smile
Nazad na vrh Ići dole
 
Banovan a nemam cheat
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Banovan sam, a nemam nista. Unban.
» Prince banovan po 3 put
» Sto sam banovan...?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
YuzNjaC! :: YuzNjaC! Public Alfa CS-server HQ :: Ban/Unban-
Skoči na: