YuzNjaC!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
YuzNjaC!

212.200.163.180:27024
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Koliko je sati?
Zadnje teme
» zbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE nik mi je KILLLL jel jasno
Ko mi govori omfg !!! Jos se pa obraca Icon_minitimeNed Feb 03, 2013 1:38 pm od _eniGma_

» Prodajem SS gaming opremu
Ko mi govori omfg !!! Jos se pa obraca Icon_minitimeUto Apr 24, 2012 11:19 pm od blitzkingz

» UNBAN PALERMO STYLE!
Ko mi govori omfg !!! Jos se pa obraca Icon_minitimePon Feb 06, 2012 3:29 pm od Prti Bee Gee

» evo demo pa vi procenite dali je ovo za ban
Ko mi govori omfg !!! Jos se pa obraca Icon_minitimeNed Jan 08, 2012 7:25 pm od eltech

» skinite ovim klincima admina odmah!
Ko mi govori omfg !!! Jos se pa obraca Icon_minitimeNed Dec 25, 2011 6:24 pm od Prti Bee Gee

» fantom cz... evo ss
Ko mi govori omfg !!! Jos se pa obraca Icon_minitimePet Dec 23, 2011 2:23 pm od fantomCZ

» pomoc ako nije pr.
Ko mi govori omfg !!! Jos se pa obraca Icon_minitimePet Dec 23, 2011 2:08 pm od fantomCZ

» koj moj krasni
Ko mi govori omfg !!! Jos se pa obraca Icon_minitimeNed Dec 18, 2011 5:51 am od Pendejo

» Zalba na admina SkolpojkarNN
Ko mi govori omfg !!! Jos se pa obraca Icon_minitimeSub Dec 10, 2011 1:26 pm od MasterDark

Naj bolji poslanici
AssAssin's | proba !
Ko mi govori omfg !!! Jos se pa obraca I_vote_lcapKo mi govori omfg !!! Jos se pa obraca I_voting_barKo mi govori omfg !!! Jos se pa obraca I_vote_rcap 
(:DexXxTeR:)
Ko mi govori omfg !!! Jos se pa obraca I_vote_lcapKo mi govori omfg !!! Jos se pa obraca I_voting_barKo mi govori omfg !!! Jos se pa obraca I_vote_rcap 
MasterDark
Ko mi govori omfg !!! Jos se pa obraca I_vote_lcapKo mi govori omfg !!! Jos se pa obraca I_voting_barKo mi govori omfg !!! Jos se pa obraca I_vote_rcap 
pellac
Ko mi govori omfg !!! Jos se pa obraca I_vote_lcapKo mi govori omfg !!! Jos se pa obraca I_voting_barKo mi govori omfg !!! Jos se pa obraca I_vote_rcap 
RaP-AleRT
Ko mi govori omfg !!! Jos se pa obraca I_vote_lcapKo mi govori omfg !!! Jos se pa obraca I_voting_barKo mi govori omfg !!! Jos se pa obraca I_vote_rcap 
LUD
Ko mi govori omfg !!! Jos se pa obraca I_vote_lcapKo mi govori omfg !!! Jos se pa obraca I_voting_barKo mi govori omfg !!! Jos se pa obraca I_vote_rcap 
zEx
Ko mi govori omfg !!! Jos se pa obraca I_vote_lcapKo mi govori omfg !!! Jos se pa obraca I_voting_barKo mi govori omfg !!! Jos se pa obraca I_vote_rcap 
joki
Ko mi govori omfg !!! Jos se pa obraca I_vote_lcapKo mi govori omfg !!! Jos se pa obraca I_voting_barKo mi govori omfg !!! Jos se pa obraca I_vote_rcap 
^ Batica
Ko mi govori omfg !!! Jos se pa obraca I_vote_lcapKo mi govori omfg !!! Jos se pa obraca I_voting_barKo mi govori omfg !!! Jos se pa obraca I_vote_rcap 
taskent
Ko mi govori omfg !!! Jos se pa obraca I_vote_lcapKo mi govori omfg !!! Jos se pa obraca I_voting_barKo mi govori omfg !!! Jos se pa obraca I_vote_rcap 
Ko mi govori omfg !!! Jos se pa obraca Banner2.php?color=siva&ip=212.200.163
Statistike
Imamo 218 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je slavisa.stoickov

Naši korisnici su poslali ukupno 297 članaka u 204 teme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 36 dana Sub Sep 16, 2023 6:23 pm
created by
RaP-AleRT
and
AssAssin's | proba !

 

 Ko mi govori omfg !!! Jos se pa obraca

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
zEx

zEx


Broj poruka : 6
Datum upisa : 28.04.2010
Godina : 36
Lokacija : Leskovac

Ko mi govori omfg !!! Jos se pa obraca Empty
PočaljiNaslov: Ko mi govori omfg !!! Jos se pa obraca   Ko mi govori omfg !!! Jos se pa obraca Icon_minitimePon Maj 03, 2010 12:13 am

Sta ti je bre decko,mislis da znas toliko dobro da radis svoj posao,radi nemam nista protiv ali ne diraj mene sto se tice rada,jer decace ja 11 god igram ovu igricu i znam je u prstima,sto se tice citeva i svega,a ti jos zelen iako i sad koji igraju stalno i imaju dobre skoreve svaka cast pojedincima nisu cisti,a ti bo2 -1- ne mesaj mi se vise i ne uzimaj me u usta,i batice ne mozes da dajes svima admina kome ti se cefne tek onako!!!! Ti jasno to ? Question
Nazad na vrh Ići dole
AssAssin's | proba !
Admin
AssAssin's | proba !


Broj poruka : 28
Datum upisa : 25.04.2010
Godina : 28
Lokacija : Mali Zvornik/Srbija

Ko mi govori omfg !!! Jos se pa obraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko mi govori omfg !!! Jos se pa obraca   Ko mi govori omfg !!! Jos se pa obraca Icon_minitimeUto Maj 04, 2010 12:42 pm

a o kom adminu je rec ?
Nazad na vrh Ići dole
https://yuznjaci.forumsr.com
zEx

zEx


Broj poruka : 6
Datum upisa : 28.04.2010
Godina : 36
Lokacija : Leskovac

Ko mi govori omfg !!! Jos se pa obraca Empty
PočaljiNaslov: o zEx-u je rec   Ko mi govori omfg !!! Jos se pa obraca Icon_minitimeUto Maj 04, 2010 1:34 pm

O meni je rec a nzm sto sam mu toliko upao u oci,zato sto ne moze da radi stvari na svojoj ruci i daje admina svima koji su mu drugovi,a u opste nezna u zivotu ni sta je cheat ni nista.
Nazad na vrh Ići dole
(:DexXxTeR:)

(:DexXxTeR:)


Broj poruka : 28
Datum upisa : 25.04.2010
Godina : 33
Lokacija : Leskovac/Srbija

Ko mi govori omfg !!! Jos se pa obraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko mi govori omfg !!! Jos se pa obraca   Ko mi govori omfg !!! Jos se pa obraca Icon_minitimeUto Maj 04, 2010 3:22 pm

to si upravu zex...i ja nisam dao nijednom svom drugu admina za dz...tako da nebi voleo drugi to da radi // scratch scratch scratch scratch
Nazad na vrh Ići dole
vandal_boy

vandal_boy


Broj poruka : 3
Datum upisa : 26.04.2010

Ko mi govori omfg !!! Jos se pa obraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko mi govori omfg !!! Jos se pa obraca   Ko mi govori omfg !!! Jos se pa obraca Icon_minitimePon Maj 10, 2010 9:29 pm

Ajde botarde,ko je dao za dz,pitaj saleta da li je platio pa se onda pravi pametan
A ti mi govoris za cheat,banujes igrace sa stimom i one koji bolje igraju
Da se raspravljam sa tobom nisi vredan da trosim svoje vreme na raspravljanju sa tobom!!!!
Nazad na vrh Ići dole
zEx

zEx


Broj poruka : 6
Datum upisa : 28.04.2010
Godina : 36
Lokacija : Leskovac

Ko mi govori omfg !!! Jos se pa obraca Empty
PočaljiNaslov: !!!!!!!!   Ko mi govori omfg !!! Jos se pa obraca Icon_minitimePon Maj 10, 2010 10:58 pm

Stavrno si botarda,i lazov pa nema de,lazov naj lazov i VANDAl e tak0 ide.Ajde zamocaj me vise Pr0 decko i bezi od mene imas samo srecu sto mi nisi blizu inace bi ti pokazao kako se gasi cheat i kako bi te banovao ja !!!!
Nazad na vrh Ići dole
AssAssin's | proba !
Admin
AssAssin's | proba !


Broj poruka : 28
Datum upisa : 25.04.2010
Godina : 28
Lokacija : Mali Zvornik/Srbija

Ko mi govori omfg !!! Jos se pa obraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko mi govori omfg !!! Jos se pa obraca   Ko mi govori omfg !!! Jos se pa obraca Icon_minitimeUto Maj 11, 2010 1:24 pm

dosta zex nema ovde vredjanja....NAJVISE STO MRZIM JE KURCENJE I PRETNJA PREKO NETA ...dosta oko toga
-kraj na ovu temu...uzivajte u igri i zaboravite ovo...

-OVO IDE


LOCK
Nazad na vrh Ići dole
https://yuznjaci.forumsr.com
Sponsored content





Ko mi govori omfg !!! Jos se pa obraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko mi govori omfg !!! Jos se pa obraca   Ko mi govori omfg !!! Jos se pa obraca Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ko mi govori omfg !!! Jos se pa obraca
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
YuzNjaC! :: YuzNjaC! Public Alfa CS-server HQ :: Zalbe na rad Admina-
Skoči na: