YuzNjaC!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
YuzNjaC!

212.200.163.180:27024
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Similar topics
Koliko je sati?
Zadnje teme
» zbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE nik mi je KILLLL jel jasno
nisam bio 2 minuta banovan opet... Icon_minitimeNed Feb 03, 2013 1:38 pm od _eniGma_

» Prodajem SS gaming opremu
nisam bio 2 minuta banovan opet... Icon_minitimeUto Apr 24, 2012 11:19 pm od blitzkingz

» UNBAN PALERMO STYLE!
nisam bio 2 minuta banovan opet... Icon_minitimePon Feb 06, 2012 3:29 pm od Prti Bee Gee

» evo demo pa vi procenite dali je ovo za ban
nisam bio 2 minuta banovan opet... Icon_minitimeNed Jan 08, 2012 7:25 pm od eltech

» skinite ovim klincima admina odmah!
nisam bio 2 minuta banovan opet... Icon_minitimeNed Dec 25, 2011 6:24 pm od Prti Bee Gee

» fantom cz... evo ss
nisam bio 2 minuta banovan opet... Icon_minitimePet Dec 23, 2011 2:23 pm od fantomCZ

» pomoc ako nije pr.
nisam bio 2 minuta banovan opet... Icon_minitimePet Dec 23, 2011 2:08 pm od fantomCZ

» koj moj krasni
nisam bio 2 minuta banovan opet... Icon_minitimeNed Dec 18, 2011 5:51 am od Pendejo

» Zalba na admina SkolpojkarNN
nisam bio 2 minuta banovan opet... Icon_minitimeSub Dec 10, 2011 1:26 pm od MasterDark

Naj bolji poslanici
AssAssin's | proba !
nisam bio 2 minuta banovan opet... I_vote_lcapnisam bio 2 minuta banovan opet... I_voting_barnisam bio 2 minuta banovan opet... I_vote_rcap 
(:DexXxTeR:)
nisam bio 2 minuta banovan opet... I_vote_lcapnisam bio 2 minuta banovan opet... I_voting_barnisam bio 2 minuta banovan opet... I_vote_rcap 
MasterDark
nisam bio 2 minuta banovan opet... I_vote_lcapnisam bio 2 minuta banovan opet... I_voting_barnisam bio 2 minuta banovan opet... I_vote_rcap 
pellac
nisam bio 2 minuta banovan opet... I_vote_lcapnisam bio 2 minuta banovan opet... I_voting_barnisam bio 2 minuta banovan opet... I_vote_rcap 
RaP-AleRT
nisam bio 2 minuta banovan opet... I_vote_lcapnisam bio 2 minuta banovan opet... I_voting_barnisam bio 2 minuta banovan opet... I_vote_rcap 
LUD
nisam bio 2 minuta banovan opet... I_vote_lcapnisam bio 2 minuta banovan opet... I_voting_barnisam bio 2 minuta banovan opet... I_vote_rcap 
zEx
nisam bio 2 minuta banovan opet... I_vote_lcapnisam bio 2 minuta banovan opet... I_voting_barnisam bio 2 minuta banovan opet... I_vote_rcap 
joki
nisam bio 2 minuta banovan opet... I_vote_lcapnisam bio 2 minuta banovan opet... I_voting_barnisam bio 2 minuta banovan opet... I_vote_rcap 
^ Batica
nisam bio 2 minuta banovan opet... I_vote_lcapnisam bio 2 minuta banovan opet... I_voting_barnisam bio 2 minuta banovan opet... I_vote_rcap 
taskent
nisam bio 2 minuta banovan opet... I_vote_lcapnisam bio 2 minuta banovan opet... I_voting_barnisam bio 2 minuta banovan opet... I_vote_rcap 
nisam bio 2 minuta banovan opet... Banner2.php?color=siva&ip=212.200.163
Statistike
Imamo 218 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je slavisa.stoickov

Naši korisnici su poslali ukupno 297 članaka u 204 teme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 36 dana Sub Sep 16, 2023 6:23 pm
created by
RaP-AleRT
and
AssAssin's | proba !

 

 nisam bio 2 minuta banovan opet...

Ići dole 
AutorPoruka
joki




Broj poruka : 6
Datum upisa : 23.02.2011
Godina : 34
Lokacija : bijeljina

nisam bio 2 minuta banovan opet... Empty
PočaljiNaslov: nisam bio 2 minuta banovan opet...   nisam bio 2 minuta banovan opet... Icon_minitimeSub Feb 26, 2011 3:13 am

Naslov komentara: nisam bio 2 minuta banovan opet... Today at 2:07 am
zamolio bi sve admine koji postoje na serveru, jel vidim da niko ovdje nezna sta je cit. bilo kojeg admina molim da mi se javi, samo da mu dam demo ili screnshot...samo da vidite ljudi da ja nemam cit! 5 puta sam usao po 5 minuta i odmah ban!!!!!!!!!!!!!!!! ja igram kanter od 1999 godine. ja nisam dijete od 15 ili 16 godina da palim cit. ja imam 21 godinu, i dodajte me na facebook senad kamberovic i vidite samo screnshotove i od ostalih servera..pogledajte samo moje scorove. SVAKA CAST SVAKOME ADMINU KOJI ME JE BAN, SAMO NEKA VIDI DEMO I ONDA CE SKONTATI DA ON NIJE ZA ADMINA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
 
nisam bio 2 minuta banovan opet...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» nisam bio 2 minuta banovan opet...
» nisam bio 2 minuta banovan opet...
» Opet ?!?!?!?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
YuzNjaC! :: YuzNjaC! Public Alfa CS-server HQ :: Ban/Unban-
Skoči na: