YuzNjaC!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
YuzNjaC!

212.200.163.180:27024
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Similar topics
Koliko je sati?
Zadnje teme
» zbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE nik mi je KILLLL jel jasno
zbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE  nik mi je KILLLL jel jasno Icon_minitimeNed Feb 03, 2013 1:38 pm od _eniGma_

» Prodajem SS gaming opremu
zbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE  nik mi je KILLLL jel jasno Icon_minitimeUto Apr 24, 2012 11:19 pm od blitzkingz

» UNBAN PALERMO STYLE!
zbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE  nik mi je KILLLL jel jasno Icon_minitimePon Feb 06, 2012 3:29 pm od Prti Bee Gee

» evo demo pa vi procenite dali je ovo za ban
zbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE  nik mi je KILLLL jel jasno Icon_minitimeNed Jan 08, 2012 7:25 pm od eltech

» skinite ovim klincima admina odmah!
zbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE  nik mi je KILLLL jel jasno Icon_minitimeNed Dec 25, 2011 6:24 pm od Prti Bee Gee

» fantom cz... evo ss
zbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE  nik mi je KILLLL jel jasno Icon_minitimePet Dec 23, 2011 2:23 pm od fantomCZ

» pomoc ako nije pr.
zbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE  nik mi je KILLLL jel jasno Icon_minitimePet Dec 23, 2011 2:08 pm od fantomCZ

» koj moj krasni
zbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE  nik mi je KILLLL jel jasno Icon_minitimeNed Dec 18, 2011 5:51 am od Pendejo

» Zalba na admina SkolpojkarNN
zbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE  nik mi je KILLLL jel jasno Icon_minitimeSub Dec 10, 2011 1:26 pm od MasterDark

Naj bolji poslanici
AssAssin's | proba !
zbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE  nik mi je KILLLL jel jasno I_vote_lcapzbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE  nik mi je KILLLL jel jasno I_voting_barzbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE  nik mi je KILLLL jel jasno I_vote_rcap 
(:DexXxTeR:)
zbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE  nik mi je KILLLL jel jasno I_vote_lcapzbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE  nik mi je KILLLL jel jasno I_voting_barzbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE  nik mi je KILLLL jel jasno I_vote_rcap 
MasterDark
zbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE  nik mi je KILLLL jel jasno I_vote_lcapzbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE  nik mi je KILLLL jel jasno I_voting_barzbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE  nik mi je KILLLL jel jasno I_vote_rcap 
pellac
zbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE  nik mi je KILLLL jel jasno I_vote_lcapzbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE  nik mi je KILLLL jel jasno I_voting_barzbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE  nik mi je KILLLL jel jasno I_vote_rcap 
RaP-AleRT
zbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE  nik mi je KILLLL jel jasno I_vote_lcapzbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE  nik mi je KILLLL jel jasno I_voting_barzbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE  nik mi je KILLLL jel jasno I_vote_rcap 
LUD
zbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE  nik mi je KILLLL jel jasno I_vote_lcapzbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE  nik mi je KILLLL jel jasno I_voting_barzbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE  nik mi je KILLLL jel jasno I_vote_rcap 
zEx
zbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE  nik mi je KILLLL jel jasno I_vote_lcapzbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE  nik mi je KILLLL jel jasno I_voting_barzbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE  nik mi je KILLLL jel jasno I_vote_rcap 
joki
zbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE  nik mi je KILLLL jel jasno I_vote_lcapzbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE  nik mi je KILLLL jel jasno I_voting_barzbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE  nik mi je KILLLL jel jasno I_vote_rcap 
^ Batica
zbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE  nik mi je KILLLL jel jasno I_vote_lcapzbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE  nik mi je KILLLL jel jasno I_voting_barzbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE  nik mi je KILLLL jel jasno I_vote_rcap 
taskent
zbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE  nik mi je KILLLL jel jasno I_vote_lcapzbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE  nik mi je KILLLL jel jasno I_voting_barzbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE  nik mi je KILLLL jel jasno I_vote_rcap 
zbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE  nik mi je KILLLL jel jasno Banner2.php?color=siva&ip=212.200.163
Statistike
Imamo 218 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je slavisa.stoickov

Naši korisnici su poslali ukupno 297 članaka u 204 teme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 36 dana Sub Sep 16, 2023 6:23 pm
created by
RaP-AleRT
and
AssAssin's | proba !

 

 zbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE nik mi je KILLLL jel jasno

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
pro tata KILLL




Broj poruka : 1
Datum upisa : 17.11.2012

zbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE  nik mi je KILLLL jel jasno Empty
PočaljiNaslov: zbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE nik mi je KILLLL jel jasno   zbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE  nik mi je KILLLL jel jasno Icon_minitimeSub Nov 17, 2012 11:34 pm

picka ti materina smrdljiva,jebo bi te samo da te znam ,necu vise da igram kod vas u svakom slucaju ne treba mi un ban govna jedna.zato sto sam najbolji jel zato cenzura JELI CIKA SALE najebem ti se keve za ovu cenzuru na gun game corava nakazo kako ja imam jeli coravi majmune ti da znas video bi da sam pro jos sam rekao da nemam nista prvi put kad sam pobedio ma u stvari jebem ti sve i picku krvavu raspalu cs si mi sjebao zasto mamu ti jebem
Nazad na vrh Ići dole
_eniGma_




Broj poruka : 1
Datum upisa : 03.02.2013

zbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE  nik mi je KILLLL jel jasno Empty
PočaljiNaslov: Debil   zbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE  nik mi je KILLLL jel jasno Icon_minitimeNed Feb 03, 2013 1:38 pm

To malo smdljivo govno cu i ja da nadjem u gradu i sve mu kosti polomim zbog danasnje, bez razloga, cenzure. Ako si debil i pacenik u realnom zivotu i trazi utehu u kanteru i izivljavas se na drugima stvarno si onda jadnik. Ajde se lepo nadjemo da pa vidimo kolika si faca u stvarnom zivotu.









pro tata KILLL ::
picka ti materina smrdljiva,jebo bi te samo da te znam ,necu vise da igram kod vas u svakom slucaju ne treba mi un ban govna jedna.zato sto sam najbolji jel zato cenzura JELI CIKA SALE najebem ti se keve za ovu cenzuru na gun game corava nakazo kako ja imam jeli coravi majmune ti da znas video bi da sam pro jos sam rekao da nemam nista prvi put kad sam pobedio ma u stvari jebem ti sve i picku krvavu raspalu cs si mi sjebao zasto mamu ti jebem
Nazad na vrh Ići dole
 
zbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE nik mi je KILLLL jel jasno
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sad mi vise nista nije jasno!
» Samo nek admin stavi demo i nek mi kaze zbog cega ban!?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
YuzNjaC! :: YuzNjaC! Public Alfa CS-server HQ :: Zalbe na rad Admina-
Skoči na: