YuzNjaC!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
YuzNjaC!

212.200.163.180:27024
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Koliko je sati?
Zadnje teme
» zbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE nik mi je KILLLL jel jasno
[Geo-logic]-Gigant Icon_minitimeNed Feb 03, 2013 1:38 pm od _eniGma_

» Prodajem SS gaming opremu
[Geo-logic]-Gigant Icon_minitimeUto Apr 24, 2012 11:19 pm od blitzkingz

» UNBAN PALERMO STYLE!
[Geo-logic]-Gigant Icon_minitimePon Feb 06, 2012 3:29 pm od Prti Bee Gee

» evo demo pa vi procenite dali je ovo za ban
[Geo-logic]-Gigant Icon_minitimeNed Jan 08, 2012 7:25 pm od eltech

» skinite ovim klincima admina odmah!
[Geo-logic]-Gigant Icon_minitimeNed Dec 25, 2011 6:24 pm od Prti Bee Gee

» fantom cz... evo ss
[Geo-logic]-Gigant Icon_minitimePet Dec 23, 2011 2:23 pm od fantomCZ

» pomoc ako nije pr.
[Geo-logic]-Gigant Icon_minitimePet Dec 23, 2011 2:08 pm od fantomCZ

» koj moj krasni
[Geo-logic]-Gigant Icon_minitimeNed Dec 18, 2011 5:51 am od Pendejo

» Zalba na admina SkolpojkarNN
[Geo-logic]-Gigant Icon_minitimeSub Dec 10, 2011 1:26 pm od MasterDark

Naj bolji poslanici
AssAssin's | proba !
[Geo-logic]-Gigant I_vote_lcap[Geo-logic]-Gigant I_voting_bar[Geo-logic]-Gigant I_vote_rcap 
(:DexXxTeR:)
[Geo-logic]-Gigant I_vote_lcap[Geo-logic]-Gigant I_voting_bar[Geo-logic]-Gigant I_vote_rcap 
MasterDark
[Geo-logic]-Gigant I_vote_lcap[Geo-logic]-Gigant I_voting_bar[Geo-logic]-Gigant I_vote_rcap 
pellac
[Geo-logic]-Gigant I_vote_lcap[Geo-logic]-Gigant I_voting_bar[Geo-logic]-Gigant I_vote_rcap 
RaP-AleRT
[Geo-logic]-Gigant I_vote_lcap[Geo-logic]-Gigant I_voting_bar[Geo-logic]-Gigant I_vote_rcap 
LUD
[Geo-logic]-Gigant I_vote_lcap[Geo-logic]-Gigant I_voting_bar[Geo-logic]-Gigant I_vote_rcap 
zEx
[Geo-logic]-Gigant I_vote_lcap[Geo-logic]-Gigant I_voting_bar[Geo-logic]-Gigant I_vote_rcap 
joki
[Geo-logic]-Gigant I_vote_lcap[Geo-logic]-Gigant I_voting_bar[Geo-logic]-Gigant I_vote_rcap 
^ Batica
[Geo-logic]-Gigant I_vote_lcap[Geo-logic]-Gigant I_voting_bar[Geo-logic]-Gigant I_vote_rcap 
taskent
[Geo-logic]-Gigant I_vote_lcap[Geo-logic]-Gigant I_voting_bar[Geo-logic]-Gigant I_vote_rcap 
[Geo-logic]-Gigant Banner2.php?color=siva&ip=212.200.163
Statistike
Imamo 218 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je slavisa.stoickov

Naši korisnici su poslali ukupno 297 članaka u 204 teme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 36 dana Sub Sep 16, 2023 6:23 pm
created by
RaP-AleRT
and
AssAssin's | proba !

 

 [Geo-logic]-Gigant

Ići dole 
AutorPoruka
gigant




Broj poruka : 1
Datum upisa : 24.10.2011

[Geo-logic]-Gigant Empty
PočaljiNaslov: [Geo-logic]-Gigant   [Geo-logic]-Gigant Icon_minitimePon Okt 24, 2011 1:01 am

E ovo je vec prevrsilo svaku meru ... igram bre na ovim yuznjacima godinama.
A skoro sam toliko i admina sto na alfi , beti , gami ne znam ni ja vishe gde sam bio admin..znaci sa ovom alfom non stop neki problemi ... dobijam tu banove redovno ... ali ova cenzura nije treba nikako ... krajnji bezobrazluk... da bar ima neki demo da stavim .. postovao sam do sad bre 10 demoa .. ali i to set uklonili , ja ne znam na koji nacin vishe da dokazem da nemam nista...i to sam dobio cenzuru tako sto sto se admincici medjusobno dogovorili ae ovaj nas krca.. ae da ga cenzurisemo.. cisto onako ... jebo demo sta ce nam to...igram iz jebene igraonice i nemogu vishe da reinstaliram caunter znaci smucilo mi se vishe...zbog nekih ne znam vishe ni kako da ih nazovem...ja udjem stalno oko 00:00 01:00 smatrajuci da ne igraju klinci od admina... ali i to vishe ne reaguje.
Ali ima da igram u zinat na yuznjacima .. necu odustati pa makar... taman posla da cu da menjam ime.. ima da igram pa da vidimo dokle ce ovo da ide!!\?!!!
Nazad na vrh Ići dole
 
[Geo-logic]-Gigant
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
YuzNjaC! :: YuzNjaC! Public Alfa CS-server HQ :: Ban/Unban-
Skoči na: