YuzNjaC!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
YuzNjaC!

212.200.163.180:27024
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Koliko je sati?
Zadnje teme
» zbog cenzure ti karam kevu CIKA SALE nik mi je KILLLL jel jasno
Na sta ovo lici? Icon_minitimeNed Feb 03, 2013 1:38 pm od _eniGma_

» Prodajem SS gaming opremu
Na sta ovo lici? Icon_minitimeUto Apr 24, 2012 11:19 pm od blitzkingz

» UNBAN PALERMO STYLE!
Na sta ovo lici? Icon_minitimePon Feb 06, 2012 3:29 pm od Prti Bee Gee

» evo demo pa vi procenite dali je ovo za ban
Na sta ovo lici? Icon_minitimeNed Jan 08, 2012 7:25 pm od eltech

» skinite ovim klincima admina odmah!
Na sta ovo lici? Icon_minitimeNed Dec 25, 2011 6:24 pm od Prti Bee Gee

» fantom cz... evo ss
Na sta ovo lici? Icon_minitimePet Dec 23, 2011 2:23 pm od fantomCZ

» pomoc ako nije pr.
Na sta ovo lici? Icon_minitimePet Dec 23, 2011 2:08 pm od fantomCZ

» koj moj krasni
Na sta ovo lici? Icon_minitimeNed Dec 18, 2011 5:51 am od Pendejo

» Zalba na admina SkolpojkarNN
Na sta ovo lici? Icon_minitimeSub Dec 10, 2011 1:26 pm od MasterDark

Naj bolji poslanici
AssAssin's | proba !
Na sta ovo lici? I_vote_lcapNa sta ovo lici? I_voting_barNa sta ovo lici? I_vote_rcap 
(:DexXxTeR:)
Na sta ovo lici? I_vote_lcapNa sta ovo lici? I_voting_barNa sta ovo lici? I_vote_rcap 
MasterDark
Na sta ovo lici? I_vote_lcapNa sta ovo lici? I_voting_barNa sta ovo lici? I_vote_rcap 
pellac
Na sta ovo lici? I_vote_lcapNa sta ovo lici? I_voting_barNa sta ovo lici? I_vote_rcap 
RaP-AleRT
Na sta ovo lici? I_vote_lcapNa sta ovo lici? I_voting_barNa sta ovo lici? I_vote_rcap 
LUD
Na sta ovo lici? I_vote_lcapNa sta ovo lici? I_voting_barNa sta ovo lici? I_vote_rcap 
zEx
Na sta ovo lici? I_vote_lcapNa sta ovo lici? I_voting_barNa sta ovo lici? I_vote_rcap 
joki
Na sta ovo lici? I_vote_lcapNa sta ovo lici? I_voting_barNa sta ovo lici? I_vote_rcap 
^ Batica
Na sta ovo lici? I_vote_lcapNa sta ovo lici? I_voting_barNa sta ovo lici? I_vote_rcap 
taskent
Na sta ovo lici? I_vote_lcapNa sta ovo lici? I_voting_barNa sta ovo lici? I_vote_rcap 
Na sta ovo lici? Banner2.php?color=siva&ip=212.200.163
Statistike
Imamo 218 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je slavisa.stoickov

Naši korisnici su poslali ukupno 297 članaka u 204 teme
Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 36 dana Sub Sep 16, 2023 6:23 pm
created by
RaP-AleRT
and
AssAssin's | proba !

 

 Na sta ovo lici?

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
jaffa




Broj poruka : 2
Datum upisa : 04.09.2010

Na sta ovo lici? Empty
PočaljiNaslov: Na sta ovo lici?   Na sta ovo lici? Icon_minitimeSub Sep 04, 2010 9:35 am

Ne razumem samo ko dopusta adminu da nekoga banuje samo iz razloga sto mu se necija igra ili sta vec ne svidja,pa eto resi da tek tako izbacuje igrace???
U ovom slucaju sam ja u pitanju admin me banovao tacnije banovao me Fn|BANO._^ samo iz njemu znanih razloga,inace moj nick je jaffa!
Zato ako vec pojedini admini ne znaju da rade svoj posao ili nece da rade,bolje bi im bilo da idu da igraju klikera,a ne ovako da ja umesto na serveru ovde pisem ovo.
Zato ne bi bilo lose da se admini ne dodeljuju ljudima koji ne znaju da rade svoj posao pa mi igraci treba da lecimo njihove komplekse i ne znanje,sto mi ne pada na pamet,jer ocigledno ovo nije za svakoga!
Zato ljudi koji odlucuju o svemu ovome nek stave do znanja pojedinim adminima da tek tako igraca ne moze da izbaci kako se njemu cefne....
Pozz
Nazad na vrh Ići dole
(:DexXxTeR:)

(:DexXxTeR:)


Broj poruka : 28
Datum upisa : 25.04.2010
Godina : 33
Lokacija : Leskovac/Srbija

Na sta ovo lici? Empty
PočaljiNaslov: Re: Na sta ovo lici?   Na sta ovo lici? Icon_minitimeNed Sep 12, 2010 3:59 am

...Resicemo to...Sve si ok reko i jeste tako...Ali postoji 1 prolem ako ne damo admina i ne sakupimo dovoljan broj admina mi smo propali vec 2 mesec palacam ja sam server a svi igramo na njemu, sto nije uredu..tako da moram nekako da skupim pare...Opomenucu ja Bana
Nazad na vrh Ići dole
 
Na sta ovo lici?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
YuzNjaC! :: YuzNjaC! Public Alfa CS-server HQ :: Zalbe na rad Admina-
Skoči na: